Kamera Creative

wygrał:

partakare

Pokaż losowanie
Data rozpoczęcia: pią, 31 sie 2012 08:45
Data zakończenia: pią, 07 wrze 2012 08:45
Wykupionych losów: 112550
Minimalna liczba losów: 10000
  • Nagrodą w konkursie jest 5687 punktów, które zwycięzca może dodać do swojego konta lub wymienic na nagrodę Kamera Creative Live! Cam Notebook
  • Loteria odbędzie się pod warunkiem uzyskania minimalnej liczby losów: 10000
  • W przypadku nie osiągnięcia minimalnej liczby losów punkty zostaną zwrócone na konta graczy.

Kamera Creative Live! Cam Notebook

Interfejs USB 2.0
Typ sensora CCD
Czułość 1300 piksel
Maks. rozdzielczość Rozdzielczości VGA (640x480) oraz zdjęcia w rozdzielczości do 1.3 megapikseli.
Kąt widzenia 76 Stopni
Funkcje Image Video Współpracuje z takimi programami, jak: Yahoo!Ž Messenger, AIM, MSNŽ Messenger, WindowsŽ Messenger, Tlen, WP Kontakt oraz innymi komunikatorami
Funkcja aparatu cyfrowego Tak
Mikrofon wbudowany Tak
Zarządzanie Zaawansowany przetwornik CCD zapewnia doskonały obraz, filmy w rozdzielczości VGA (640x480) oraz zdjęcia w rozdzielczości do 1.3 megapikseli (interpolowana).Szerokokątna soczewka pozwala obejmować o połowę więcej przestrzeni niż standardowe soczewki.
Dołączone oprogramowanie Oprogramowanie:Creative WebCam Center,ArcSoft® PhotoImpression,ArcSoft VideoImpression™, ArcSoft Multimedia Email™ ,ArcSoft Collage Creator™. Przewodnik użytkownika w języku angielskim.
Zasilanie Przez port USB albo koncentratora USB z zewnętrznym zasilaczem
Kolor Czarny ze srebrnymi elementami
Informacje dodatkowe

Creative Live! Cam Notebook Pro to kamera internetowa przeznaczona dla osób, które dużo podróżują. Waży zaledwie 40 gram i jest równie mała jak bateria AA. Posiada zaawansowaną soczewkę, która obraca się w pionie, umożliwiając skierowanie kamery na obiekty znajdujące się za nią. Inteligentne oprogramowanie dba o to, by obraz nie przewracał się przy tym ''do góry nogami"! Zaawansowany czujnik CMOS posiada zarówno automatyczny jak i ręczny balans bieli generujący ostry i wyraźny obraz w sprzętowej rozdzielczości VGA, zarówno w przypadku sekwencji ruchomych jak i stopklatek. Kamera Live! Cam Notebook jest zasilana przez port USB.

Posiada uniwersalny klips do zamontowania na ekranie notebooka, czujnik o sprzętowej rozdzielczości VGA umożliwiający robienie zdjęć i nagrywanie wideo, wbudowany mikrofon - wszystko co potrzeba do komunikacji i rozmów głosowych przez Internet.

Kompatybilna ze Skype i Windows Live Messenger.

Dane techniczne:

- Czujnik: VGA CMOS z funkcją Auto Tuning.

- Rozdzielczość wideo: do 800 x 600 pikseli z interpolacją.

- Rozdzielczość zdjęć: do 1.3 megapiksela z interpolacją.

- Szerokość pola widzenia: do 42 stopni.

- Zintegrowany mikrofon monofoniczny.

- Długość przewodu: 0.7 m.

- Kompatybilność portu:USB 1.1 lub 2.0.

- Minimalne wymagania systemowe:Procesor Intel® Pentium® 4 1.8GHz lub ekwiwalentny.

- Wymagania sprzętowe: Microsoft® Windows® XP SP2 / XP 64 bit / Windows Vista™, 256MB RAM,500MB wolnego miejsca na dysku twardym, napęd CD-ROM i port USB 1.1.

- Zawartość opakowania: Kamera internetowa Creative Live! Cam Notebook, Instrukcja obsługi w wielu językach, Płyta CD-ROM z oprogramowaniem: Creative Live!® Cam Center Lite, Creative Live!® Cam Manager, Creative Live!® Cam Console, Creative Photo Manager 2,muveeNow, SightSpeed.

Aktywność użytkowników