Pulsoksymetr Napalcowy Medyczny Tętno Pulsometr +50 szt.maseczek smycz zestaw! - Skarzysko-Kamienna - Odlotek.pl-darmowe ogłoszenia i KONKURSY!

Pulsoksymetr Napalcowy Medyczny Tętno Pulsometr +50 szt.maseczek smycz zestaw!


Cena:

40.00 PLN / szt.
+ koszt dostawy od 0.00 PLN
Sprzedano: 2 szt.
Sprzedaż zakończona

Sprzedający:

Szybki kontakt:

888 Wyświetl numer:

świętokrzyskie, Skarzysko-Kamienna
Stan Produktu:: * Nowe

Jeżeli widzisz to ogłoszenie to znaczy ,że jest aktualne

w tej ofercie przedstawiam państwu wspaniały zestaw na te trudne czasy jakie obecnie mamy
zestaw ten składa się z Pulsoksymetr Napalcowy Medyczny Tętno Pulsometr + 50 szt maseczek (nowych orginalnie zapakowanych)3 warstwowych + smycz 

Specyfikacja produktów:

a)Pulsoksymetr Napalcowy Medyczny Tętno Pulsometr

PULSOKSYMETR / PULSOMETR NAPALCOWY
W SZCZEGÓLNOŚCI POLECANY DLA OSÓB - wszystkich dbających o zdrowie, astmatyków, anemików, z zaburzeniami oddychania, z problemami układu krążeniowego, sportowców, ćwiczących w klubach fitness, w przypadkach niedotlenienia organizmu, przy dużym ubytku krwi, chcących monitorować swoje parametry życiowe. Bezpieczny dla: osób starszych, kobiet w ciąży, sportowców, chorych oraz dzieci (średnica palca mieć minimum 1cm).
BARDZO PROSTY W OBSŁUDZE - pomiar w sposób bezinwazyjny jest nieskomplikowany, wystarczy otworzyć pulsoksymetr, włożyć palec do urządzenia i nacisnąć przycisk. Po kilku sekundach pojawi się odczyt.
KOMPAKTOWE WYMIARY = WYSOKA MOBILNOŚĆ - niewielkie wymiary, waga oraz to że jest zasilany bateriami sprawia, że możesz zawsze mieć go przy sobie. Zmieści się nawet w małej torebeczce, plecaczku, a nawet w kieszeni.
BARDZO WYRAŹNY WYŚWIETLACZ - wysokiej jakości wyświetlacz OLED w ciągu kilku sekund od bezinwazyjnego pomiaru wskazuje aż 2 wyniki: wysycenia krwi tlenem (saturacja) oraz tętno. Czerwone cyfry na wyświetlaczu są duże i czytelne.
SPECYFIKACJA - kolor: niebiesko - biały; materiał: tworzywo sztuczne / metal; wyświetlacz: Tak, OLED; wskazania: wysycenie krwi tlenem, puls; zasilanie: 2 x AAA (nie załączone do zestawu); wymiary (wys/szer/gł): 3,5/3,1/6cm; waga: 0,025kg, waga w opakowaniu: 0,045kg
SPECYFIKACJA
kolor: niebiesko - biały;
materiał: tworzywo sztuczne / metal;
zakres pomiaru natlenienia krwi 70 %- 99%;
dokładność pomiaru natlenienia w zakresie 80% - 99% to 2%;
dokładność pomiaru natlenienia w zakresie 70% - 79% to 3%;
zakres pomiaru pulsu 30 - 240 BPM;
dokładność pomiaru pulsu 1BPM;
wskaźnik poziomu baterii;
automatyczne wyłączanie po 8 sekundach bezczynności
pobór prądu < 30mA;
wyświetlacz: Tak, OLED;
wskazania: wysycenie krwi tlenem, puls;
zasilanie: 2 x AAA (nie załączone do zestawu);
wymiary (wys/szer/gł): 3,5/3,1/6cm;
waga: 0,025kg;
waga w opakowaniu: 0,045kg.
W ZESTAWIE

pulsoksymetr
+ smycz GRATIS
Pulsoksymetr Napalcowy Medyczny Tętno Pulsometr Waga produktu z opakowaniem jednostkowym 0.045 kg
Pulsoksymetr Napalcowy Medyczny Tętno Pulsometr Szerokość produktu 3.1 cm
W SZCZEGÓLNOŚCI POLECANY DLA OSÓB
wszystkich dbających o zdrowie
astmatyków
anemików
z zaburzeniami oddychania
z problemami układu krążeniowego
sportowców
ćwiczących w klubach fitness
w przypadkach niedotlenienia organizmu
przy dużym ubytku krwi
chcących monitorować swoje parametry życiowe
BEZPIECZNY DLA
osób starszych
kobiet w ciąży
sportowców
chorych
dzieci (średnica palca musi być minimum 1cm)
Pulsoksymetr Napalcowy Medyczny Tętno Pulsometr Marka Inna marka
Pulsoksymetr Napalcowy Medyczny Tętno Pulsometr Funkcje automatyczne wyłączanie wskaźnik poziomu baterii
WARTOŚCI WSKAZAŃ WYŚWIETLACZA
wysycenie krwi tlenem (tzw. saturacja) oznaczone symbolem SpO2 w procentach, prawidłowa wartość u osoby zdrowej to 93-99%
tętno oznaczone symbolem PR bpm wyrażone w ilości uderzeń na minutę, prawidłowa wartość u osoby zdrowej to 60-90 uderzeń na minutę
PULSOMETR DOKONUJE NIEINWAZYJNEGO POMIARU
Pomiar w sposób bezinwazyjny jest nieskomplikowany, wystarczy włożyć palec do pulsoksymetru i nacisnąć przycisk. Przed przystąpieniem do pomiaru należy zdezynfekować wnętrze pulsoksymetru oraz palec. Sztuczne paznokcie (jak hybrydy i inne) oraz lakier na paznokciu mogą spowodować brak pomiaru.

Pulsoksymetr Napalcowy Medyczny Tętno Pulsometr Zakres pomiaru tętna 30-240 BPM
Pulsoksymetr Napalcowy Medyczny Tętno Pulsometr Model Oximeter
2 POMIARY W KILKA SEKUND
Bardzo szybki pomiar ułatwia diagnozę, dlatego nie czekaj z zakupem i KUP JUŻ DZIŚ!

GRATIS
Smyczka do założenia na pulsometr.

Pulsoksymetr Napalcowy Medyczny Tętno Pulsometr Wysokość produktu 3.5 cm

Pulsoksymetr Napalcowy Medyczny Tętno Pulsometr Zakres pomiaru saturacji 70-99%
BARDZO WYRAŹNY WYŚWIETLACZ ZABEZPIECZONY FOLIĄ
Urządzenie posiada foliowe zabezpieczenie na wyświetlaczu. Takie rozwiązanie ochroni Twój pulsometr przed zarysowaniami podczas transportu. Po wyjęciu z opakowania wystarczy zdjąć folię (nie zostawia żadnych śladów) i cieszyć się wyraźnym odczytem.

ZMIANA OPCJI WYŚWIETLANIA
Pulsoksymetr posiada opcję zmiany wyświetlania w 2 płaszczyznach. Podczas pomiaru wystarczy krótko nacisnąć przycisk włączania i zmienić na wybraną przez siebie. Dzięki tej funkcji nie będziesz miał problemu z odczytywaniem wyników, nigdy nie będą do góry nogami!

b)50 sztuk maseczek 3 warstwowych

MASECZKA OCHRONNA CHIRURGICZNA 50 szt
NAJWYŻSZA OCHRONA – maska filtrująca to doskonały sposób na ochronę dróg oddechowych przed bakteriami chorobotwórczymi oraz infekcjami wirusowymi. Noszona przez osoby zarażone zmniejsza ryzyko rozprzestrzeniania się choroby do minimum. To zdecydowany MUST-HAVE dla osób, które często przebywają w miejscach publicznych.
AŻ 3 WARSTWY - dzięki temu, że maseczka wykonana została ze specjalnej włókniny filtracyjnej, która charakteryzuje się wysoką skutecznością filtracji. Ponadto posiada wysoką przepuszczalność powietrza, która umożliwia łatwe oddychanie.
UNIWERSALNY ROZMIAR – maseczka idealnie dopasuje się do każdej twarzy. Dzięki specjalnym elastycznym gumkom oraz uszczelce przynosowej będzie dokładnie przylegała, co zdecydowanie zmniejsza ryzyko przedostania się jakichkolwiek drobnoustrojów czy wirusów.
WYGODNA – produkt został wykonany z najwyższej jakości materiałów, co zapewnia wygodę i komfort podczas użytkowania. Nosząc maseczkę możesz swobodnie oddychać. Nie będzie przeszkadzała podczas wykonywania codziennych czynności. Specjalna uszczelka nosa sprawia, że maska dopasowuje się do twarzy, dzięki czemu zapewnia konieczną szczelność.
SPECYFIKACJA - kolor: niebieski; rozmiar: uniwersalny; waga: 0,5kg; ilość w opakowaniu: 50szt.
SPECYFIKACJA

kolor: niebieski
rozmiar: uniwersalny
waga: 0,5kg
ilość w opakowaniu: 50szt
Maska Maseczka Ochronna Higieniczna na Twarz 50szt Kod producenta 12231
Maska Maseczka Ochronna Higieniczna na Twarz 50szt Nazwa 3 Warstwowa Chirurgiczna 50szt
MASECZKA DOSKONALE CHRONI PRZED WIRUSAMI ORAZ ZANIECZYSZCZENIAMI POWIETRZA
Wykonana została ze specjalnej włókniny filtracyjnej, która zmniejsza ryzyko przedostania się niepożądanych drobnoustrojów do układu oddechowego użytkownika. Noszona przez osoby zarażone zmniejsza ryzyko rozprzestrzeniania się choroby do minimum. Produkt jest jednorazowy. Jego maksymalny czas użytkowania to 8 godzin.

KLIPS NA NOS
Na wysokości nosa w maseczce znajduje się uszczelka, którą trzeba delikatnie docisnąć przy zakładaniu. Zacisk przytrzymuje maskę blisko twarzy i nie dopuszcza nieprzefiltrowanego powietrza.

MOCNE GUMKI
Produkt posiada dwie elastyczne i niezwykle wytrzymałe gumki, które uszczelniają maskę i sprawiają, że dokładnie przylega do twarzy. Założone zapobiegają zsuwaniu się maseczki z twarzy.

AŻ 50szt W ZESTAWIE
Kupując się u nas zyskujesz: duży zapas maseczek na dłuższy czas; wysoka jakość; uniwersalny rozmiar; bez przepłacania.
+2 baterie w zestawie na pulsoksymetr
+ smycz widoczna na zdjęciu

możliwa wysyłka po wpłacie koszt 14 zł
możliwe pobranie koszt 25 zł
mile widziany odbiór osobisty

na zdjęciu przykładowe pokazanie jak pulsoksymetr działa

kupując u mnie masz pewność ,że produkty są nowe ,oryginalnie zapakowane ,mogą posłużyć jako prezent dla starszych osób(szczególnie zalecane) lub też dla młodszych osób

W dzisiejszych czasach kiedy niestety pandemia jest te akcesoria są niezbędne ,ponieważ dzięki nim możesz spokojnie funkcjonować na codzień

ostatnie zestawy!łap okazje!
Wpłata na konto bankowe
16.00 PLN
Płatność przy odbiorze
25.00 PLN
Odbiór osobisty
0.00 PLN

Informacja od sprzedającego
Koszt wysyłki podany na aukcji

Gwarancja
produkty nowe lub używane

Zwroty
Zwrot towaru w stanie nienaruszonym w ciągu 14 dni od momentu dostarczenia paczki do kupującego .Zwrot wpłaty w przeciągu 7 dni od otrzymania odstąpienia wraz ze zwróconym towarem

Użytkownik Ilość Data dodania
t*****(0) 2 szt. 24-03-2021 14:09:08
Uwaga ważna informacja,przeczytaj:

Sprzedający wystawiający daną aukcję/ogłoszenie,swój opis firmowy ,kontakt-bierze na siebie całą odpowiedzialność za swoją ofertę jej opis/treść i parametry danego ogłoszenia/aukcji .Serwis jest platforma darmową i nie ingeruje w wystawione oferty chyba ,że w sposób znaczący łamią one Regulamin serwisu .

Przypominamy:

serwis Odlotek.pl jest serwisem ogłoszeniowym ,udostępniamy płatności jak i zwykłe aukcje(licytacje) jednak polecamy tylko i wyłącznie odbiory osobiste .Użytkownicy zweryfikowani czyli uzytkownik posiadający obok loginu ikonke:są to osoby sprawdzone przez serwis i warto u nich dokonywac zakupów .Dane ich są poprawne zarejestrowane na serwisie. Wszelkie problemy z transakcjami należy zgłaszać za pośrednictwem formularza kontaktowego podanego na stronie-->
Powiadom nas o tym.

Pozostałe ciekawe aukcje użytkownika:Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem