PROFIL SPRZEDAJĄCEGO

"Zestaw odżywek na cykl miesięczny promocja !komplet cykl!"


 

Cena:

420.00 PLN / szt.
+ koszt dostawy od 0.00 PLN
Sprzedaż zakończona

Sprzedający:

Szybki kontakt: 888 Wyświetl Numer:

Zasady bezpieczeństwapodczas transakcji :
 • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
 • Bądź ostrożny wobec ofert, które są “zbyt dobre, żeby były prawdziwe”
 • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
 • Nie płać z góry osobom bez weryfikacji (kopertka przy loginie->) tylko w takich ogłoszeniach Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych
 • Użytkownicy posiadający ikonkę obok loginu są to sprawdzone osoby i polecamy u nich zakupy!
 • Lokalizacja Sprzedającego :
  świętokrzyskie, Skarzysko-Kamienna

  Stan Produktu:: * Nowe
  Marka :: Inna

  Jeżeli widzisz to ogłoszenie to znaczy ,że jest ono jeszcze aktualne 

  Kompozycja odżywek i suplementów dla sportowców 

  składająca się z odzywki węglowodanowo-białkowej (waga 3 kg), odzywki białkowej(waga 900 g), aminokwasów bcaa (waga  300g), kompleksu witamin i minerałów oraz staku Nitrobolon (600 g),szejker regulowany dwu częsciowy  dokładam czapke regulowaną firmy TREC oraz opaske na ręke 

  (to co widzisz na zdjęciu)
  Zestaw idealny na prezent swiąteczny ,idealny na cykl ćwiczeń Kupujesz cykl miesięczny!

  Zestaw ten pozwoli ci w szybkim tempie "napompować" partie mięsni ,uzyskać mase mięsniową ,wage ciała oraz pozwoli ci dostarczyć organizmowi niezbednych minerałów i witamin 

  Dlaczego wybrać ten zestaw?

  Zestaw ten polecany jest osobom które dopiero wchodzą w świat kulturystyki lub osobom które ćwiczą i chcą uzupełnić braki 

  Dlaczego warto u mnie kupić?

  przyjeżdzac widzisz co kupujesz (na internecie albo ci przyślą z opóznieniem albo coś z odzywkami bywa(a to uszkodzone opakowanie a to wygasła data a czasami nawet trzeba się prosić aby wysyłka wyszła)
  swoim klientom doradzam i wykonuje rozpiske dawkowania 

  do zamówienia zawsze jakiś gratis dostaniesz!

  odzywki sa nowe z terminem ważności minimum 1 rok do spożycia 
  Możliwośc złożenia swojego zestawu z ogłoszeń jakie mam wystawione 

  Mozliwa wysyłka po wpłacie koszt 30 zł ,pobranie 30 zł l;ub odbiór osobisty mile widziany 

  krótka specyfikacja oferowanych produktów:

  1x)odżywka węglowodanow0-białkowa:
  Wiele osób uważa, że proces budowania masy mięśniowej jest o wiele prostszy niż proces redukcji tkanki tłuszczowej. Większość z nich zmienia zdanie już po kilku dniach sztywnego trzymania się planu uwzględniającego kontrolowane przekraczanie dobowego zapotrzebowania energetycznego organizmu. Czynniki takie jak niedostateczna ilość czasu czy brak apetytu nie ułatwiają osiągnięcia satysfakcjonującego wyniku. Z pomocą przychodzi firma Trec Nutrition, która przygotowała produkt Mass XXL, czyli najpopularniejszą odżywkę węglowodanowo-białkową. Na preparat Mass XXL składa się kompleks węglowodanów, doskonały koncentrat białek serwatkowych i witaminy, w tym głównie witaminy z grupy B. Suplement ten posiada wszystko, co powinien zawierać wartościowy gainer. Mass XXL jest niezwykle wartościowym elementem wspierającym dietę oraz ciężkie treningi doświadczonych zawodników i początkujących pasjonatów dźwigania ciężarów.


  2. Działanie
  Uzupełnienie diety o wartość energetyczną i podstawowe makroskładniki
  Wsparcie w okresie budowania masy mięśniowej
  Przyspieszenie regeneracji po ciężkim treningu
  Urozmaicenie codziennego jadłospisu

  3. Zastosowanie
  Bestsellerowa odżywka typu gainer
  Skład wzbogacony o mieszankę witamin
  Dobry smak, a także rozpuszczalność w wodzie i mleku
  Produkt polecany osobom aktywnym fizycznie mającym problem z nabraniem masy ciała

  4. Dawkowanie i sposób użycia
  Pojedynczą porcję preparatu (70 g = 3 miarki) należy stosować 1–4 razy dziennie w zależności od indywidualnego zapotrzebowania lub inaczej po konsultacji z dietetykiem. Każdą porcję rozpuścić w ok. 200 ml wody lub mleka, najlepiej przy użyciu shakera.

  DZIEŃ TRENINGOWY
  1 porcja rano na czczo, 1 porcja do 90 minut po treningu, 1–2 porcje w ciągu dnia pomiędzy posiłkami.
  DZIEŃ NIETRENINGOWY
  1 porcja rano na czczo, 1–3 porcje w ciągu dnia pomiędzy posiłkami.

  5. Forma
  Opakowanie produktu zawiera 3000 g proszku, co odpowiada 42 sugerowanym porcjom.

  2x)Białko 

  oszukujesz pełnowartościowego źródła białka do swojej diety? Bardzo dobrze się składa – Whey 100 jest tym, czego potrzebujesz! Najwyższej jakości koncentrat białek serwatki (WPC) o niesamowitym smaku i bezproblemowej rozpuszczalności. Zapewni Twoim mięśniom dostęp do wszystkich najważniejszych aminokwasów dla ich sprawnej regeneracji i rozwoju. Polecamy!

  NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI ODŻYWKA BIAŁKOWA, W KTÓREJ SKŁADZIE ZNAJDZIESZ JEDYNIE PEŁNOWARTOŚCIOWE ŹRÓDŁO PROTEIN

  FORMUŁA BAZUJE NA KONCENTRACIE BIAŁEK SERWATKI (WPC) – BEZ ZBĘDNYCH DODATKÓW

  KAŻDA PORCJA DOSTARCZA DO ORGANIZMU PONAD 22 GRAMY PROTEIN O ZNAKOMITYM AMINOGRAMIE

  WYSOKA KONCENTRACJA AMINOKWASÓW ROZGAŁĘZIONYCH BCAA

  WSPIERA SZYBKĄ REGENERACJĘ ORAZ ROZWÓJ MASY MIĘŚNIOWEJ

  POMAGA W OGRANICZENIU SZALEJĄCEGO KATABOLIZMU

  BARDZO DOBRZE SMAKUJE I ŚWIETNIE SIĘ ROZPUSZCZA

  Działanie TREC WHEY 100
  Trec Whey 100 – znakomita odżywka wysokobiałkowa, której każda porcja posiada solidną dawkę protein zawierających pełne spektrum aminokwasów (aminogram preparatu jest bliski wzorcowemu). Warto podkreślić, że jest to jeden z najsmaczniejszych produktów w swojej kategorii, którego rozpuszczalność także stoi na bardzo wysokim poziomie.

  Użyte do produkcji Trec Whey 100 proteiny to najwyższej jakości surowiec (koncentrat białek serwatki) zawierający znikomą ilość tłuszczów i węglowodanów. Bogaty w aminokwasy rozgałęzione i l-glutaminę to „anaboliczny gigant” wśród odżywek wysokobiałkowych. Szybko przyswajalne białko zwierzęce błyskawicznie dociera do mięśni zapewniając im niezbędnego budulca. Warto pamiętać, że BCAA i glutamina wykazują dwojaki wpływ na organizm sportowca: antykataboliczny oraz pro anaboliczny (dzięki zachowaniu dodatniego bilansu azotowego).

  Trec Whey 100 – polecany jest sportowcom wszystkich dyscyplin sportowych (siłowych, wytrzymałościowych, wytrzymałościowo-siłowych), których dieta wymaga wsparcia i wzbogacenia o konkretną ilość protein. Postaw na najwyższą jakość i ciesz się z efektów!

  Zalety TREC WHEY 100
  Najwyższej jakości koncentrat białek serwatki (WPC) bez zbędnych dodatków i wypełniaczy. Każda porcja charakteryzuje się wysoką wartością biologiczną, rewelacyjnym smakiem i brakiem problemów z rozpuszczalnością.

  Składniki TREC WHEY 100
  Formuła preparatu została oparta na koncentracie białek serwatki będącym pełnowartościowym źródłem protein (pochodzenia zwierzęcego). Charakteryzuje się rewelacyjnym profilem aminokwasowym.

  Stosowanie TREC WHEY 100
  Polecany jest zwykle w celu uzupełnienia niedoboru białka w diecie, którego odpowiednia podaż warunkuje szybką regenerację i rozwój tkanki mięśniowej.

  Sposób użycia
  1 porcja (30 gram) do trzech razy dziennie – w zależności od zapotrzebowania na białko.

  Przeciwwskazania
  Występujące uczulenie na jakikolwiek składnik preparatu.

  Na ile wystarcza ten suplement?
  Jedno opakowanie wystarczy na 20 pełnych porcji odżywki.

  TREC WHEY 100 – PEŁNOWARTOŚCIOWE ŹRÓDŁO PROTEIN W DIECIE KAŻDEGO SPORTOWCA!

  3x)bcaa:
  BCAA HIGH SPEED zawiera L-leucynę, L-walinę i L-izoleucynę w optymalnej dla organizmu proporcji 2:1:1.

  BCAA HIGH SPEED to preparat, który w formie smacznego napoju uzupełnia poziom kluczowych aminokwasów egzogennych o rozgałęzionych łańcuchach bocznych. 

  BCAA High Speed, czyli uniwersalne BCAA o szybkiej przyswajalności
  Dla kogo aminokwasy BCAA są ważne?
  Tak naprawdę BCAA są istotne dla każdej osoby aktywnej fizycznie. BCAA to wyjątkowa trójka aminokwasów należących do grupy egzogennych, czyli takich, których organizm człowieka nie jest w stanie samodzielnie syntetyzować. Codzienna, zbilansowana dieta/suplementacja powinna być ich źródłem chociażby z powodu zapewnienia prawidłowej przyswajalności białka. Aminokwasy BCAA to bardzo ważne aminokwasy wysiłkowe, co oznacza, że organizm zużywa ich duże ilości w czasie dowolnego wysiłku. Suplementacja trec BCAA będzie istotna zarówno dla osób dbających o anabolizm mięśniowy jak i przedstawicieli dyscyplin wytrzymałościowych. 

  bcaa high speedBCAA jako najważniejszy budulec mięśniowy

  Aminokwasy BCAA to trzy najważniejsze aminokwasy stanowiące strukturę włókien mięśniowy. Jako najważniejsze „cegiełki” budujące mięśnie, powinny być suplementowane zarówno przed, jak i po treningu. Przyjmowanie dawki BCAA high speed przed wysiłkiem to element działań antykatabolicznych. Potreningowa dawka trec BCAA to niezbędne ogniwo procesów regeneracji powysiłkowej. W tej newralgicznej porze, gdy występuje unikalna możliwość nadkompensacji powysiłkowej, BCAA stymulują odbudowę włókien mięśniowych, które stają się grubsze i silniejsze.


  BCAA jako bardzo ważne ogniwo w energetyce wytrzymałościowej

  BCAA nie można jednak kojarzyć tylko z dużymi mięśniami. Byłoby to bardzo krzywdzące dla BCAA, które pełnią zasadniczą rolę w energetyce wysiłków długotrwałych o umiarkowanej intensywności jak biegi długodystansowe, triatlon. W ich trakcie, ze względu na długi czas trwania (ponad 1,5 godziny), w organizmie może zabraknąć kluczowego paliwa czyli glukozy. Wówczas organizm uruchamia naturalny proces fizjologiczny (cykl glukozowo – alaninowy), w którym glukoza jest pozyskiwana kosztem rozkładu BCAA. A jak myślicie, skąd BCAA będą czerpane? Oczywiście z mięśni, co jest niestety równoznaczne z katabolizmem mięśniowym.
  Chcąc poprawić wydajność energetyki wytrzymałościowej zaleca się porcję BCAA high speed zarówno przed jaki w trakcie wysiłku. Łatwa rozpuszczalność trec bcaa powoduje, że możemy z łatwością wzbogacić nim wodę lub izotonik przyjmowany w czasie treningu.


  BCAA High speed to bcaa o wysokiej zawartości anabolicznej leucyny

  BCAA high speed to formuła bcaa posiadająca szczególne znamiona anaboliczne. Spośród wszystkich aminokwasów tworzących bcaa najbardziej anaboliczną naturę ma leucyna. To ona inicjuje ważny enzym kinaza m-TOR, który stymuluje podziały komórkowe, nasila produkcję insuliny i czynników IGF. Chcąc jednak doświadczyć anabolicznego wpływu bcaa, trzy tworzące je aminokwasy muszą znajdować się w określonej proporcji. Wzorcowy stosunek leucyna-izoleucyna-walina to: 2-1-1. Jest on zachowany w produkcie BCAA high speed, dzięki czemu będzie on znacznie podnosił potreningowe możliwości anaboliczne ustroju.

  Artykuł, który warto przeczytać
  Autor: Andrzej Ziółkowski


  Aminokwasy BCAA - dlaczego warto je stosować?
  Aminokwasy rozgałęzione BCAA to znakomity suplement wspierający wydajność oraz efektywność przeprowadzanych treningów. Sprawdza się jako suplement regeneracyjno – anaboliczny, a także wpływa na energetykę organizmu pozwalając na podniesienie wydajności treningów.

  4x)Tlenek azotu:

  NITROBOLON. Suplement diety. Zawiera substancje słodzące. ZAAWANSOWANY KOMPLEKS KREATYNY, ARGININY, GLUTAMINY I CYTRULINY. NITROBOLON to „stack” kreatynowy w proszku, łączący jabłczan L-argininy, alfaketoglutaran L-argininy oraz jabłczan cytruliny z najskuteczniejszymi formami kreatyny. Preparat uzupełniono o składniki wspomagające jego wchłanianie i specjalny matrix glutaminowy. NITROBOLON zawiera kreatynę, która poprawia wydolność podczas następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych. Korzystny efekt występuje w przypadku spożywania 3 g kreatyny dziennie. Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia to 40 g (8 miarek). .

  Nitrobolon powder czyli przedtreningówka i antykatabolik w jednym
  Nitrobolon jako wysokiej klasy odżywka przedtreningowa, czyli kreatyna i pompa mięśniowa
  Nitrobolon dzięki swojemu składowi pozwoli Ci trenować zawsze na 100%. Zapomnij o treningach wykonywanych od niechcenia. Pamiętaj – trening przyniesie oczekiwane efekty tylko wtedy, gdy będziesz w pełni zaangażowany. Oczywiście nie wystarczy tutaj tylko silna wola. Organizm musi być na jak najwyższym poziomie energetycznym. Taki właśnie poziom pozwala uzyskać odżywka przedtreningowa Nitrobolon.
  Nitrobolon zawiera porcję kreatyny, odgrywającej kluczową rolę w wysiłkach krótkotrwałych o wysokiej intensywności. Przedtrenigówka ta zawiera mieszankę stabilnych form kreatyny w postaci jabłczanu i estru etylowego kreatyny. Gwarantują one maksymalną absorpcję mięśniową tej substancji ergogenicznej oraz chronią przed jej niechcianą konwersją do kreatyniny.

  Dziś chyba nie wyobrażamy sobie dobrej przedtreningówki bez efektu pompy mięśniowej, która stwarza najlepsze warunki do podejmowania ciężkiego wysiłku. Dzięki pompie mięśniowej usprawniona zostaje energetyka wysiłkowa. Nitrobolon zawiera porcję argininy w postaci stabilnego alfaketoglutaranu (AAKG) i cytruliny (w postaci cytrynianu), z których powstaje tlenek azotu (NO) odpowiadający za zwiększony dopływ krwi do pracujących mięśni.
  Tradycyjne przedtreningówki poprzestają zazwyczaj na mieszance kreatyn, substancji pobudzających, zwiększających produkcję NO. Nitrobolon idzie jednak krok dalej!

  Nitrobolon to także antykatabolik
  Skład Nitrobolonu jest bardzo wszechstronny i zawiera także składniki o działaniu antykatabolicznym. Zabezpieczenie przed widmem katabolizmu jest bardzo ważne w czasie wysiłków o znacznej intensywności. Wówczas dochodzi do największych mikrouszkodzeń włókien mięśniowych. Nitrobolon został wzbogacony o porcję najbardziej ankatabolicznego aminokwasu – glutaminy. To właśnie tego aminokwasu organizm zużywa najwięcej w czasie wysiłku. Oczywiście jak nie ma skąd go czerpać, zawsze będzie sięgał do mięśni, które zawierają znaczne jego ilości. Niestety to jest równoznaczne z katabolizmem. Nitrobolon to dawka glutaminy, także w stabilnej acetylowanej postaci, która bezpiecznie pokonuje układ pokarmowy docierając do mięśni.

  Nitrobolon dba o glikogen mięśniowy
  Okazuje się, że Nitrobolon to naprawdę wyjątkowa przedtreningówka. Nie tylko wykazuje działanie antykataboliczne, ale także zabezpiecza zasoby glikogenu mięśniowego przed przedwczesnym wyczerpaniem na treningu. Glikogen mięśniowy to główne źródło zasilania energetycznego w czasie bardzo intensywnych wysiłków. Jego deficyt podczas treningu niestety najczęściej jest równoznaczny z upadkiem mięśniowym i niemożnością dalszego realizowania wysiłku. Nitrobolon zawiera dawkę maltodekstryn (postać węglowodanów), które pozwolą na bieżące uzupełnienie glikogenu. Niektórych może dziwić, że sugerowana porcja Nitrobolonu (40g) jest tak duża w porównaniu z innymi przedtrenigówkami. Czy inne odżywki przedtreningowe wspierają zasoby glikogenu? Właśnie, zazwyczaj nie. NItrobolon II tak.

  zapraszam do zakupu 
   

   
  Wpłata na konto bankowe
  25.00 PLN
  Płatność przy odbiorze
  30.00 PLN
  Odbiór osobisty
  0.00 PLN

  Informacja od sprzedającego
  Koszt wysyłki podany na aukcji

  Gwarancja
  produkty nowe lub używane

  Zwroty
  Zwrot towaru w stanie nienaruszonym w ciągu 14 dni od momentu dostarczenia paczki do kupującego .Zwrot wpłaty w przeciągu 7 dni od otrzymania odstąpienia wraz ze zwróconym towarem

  Brak ofert kupna

  Uwaga ważna informacja,przeczytaj:

  Sprzedający wystawiający daną aukcję/ogłoszenie,swój opis firmowy ,kontakt-bierze na siebie całą odpowiedzialność za swoją ofertę jej opis/treść i parametry danego ogłoszenia/aukcji .Serwis jest platforma darmową i nie ingeruje w wystawione oferty chyba ,że w sposób znaczący łamią one Regulamin serwisu .

  Przypominamy:

  serwis Odlotek.pl jest serwisem ogłoszeniowym ,udostępniamy płatności jak i zwykłe aukcje(licytacje) jednak polecamy tylko i wyłącznie odbiory osobiste .Użytkownicy zweryfikowani czyli uzytkownik posiadający obok loginu ikonke:są to osoby sprawdzone przez serwis i warto u nich dokonywac zakupów .Dane ich są poprawne zarejestrowane na serwisie. Wszelkie problemy z transakcjami należy zgłaszać za pośrednictwem formularza kontaktowego podanego na stronie-->
  Powiadom nas o tym.

  Pozostałe ciekawe aukcje użytkownika:

  Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem