Odlotek.pl-wygrywaj nagrody,wystawiaj za darmo!

Zadźgał nożem własną matkę. Usłyszał zarzuty

obrazek:

Zadźgał nożem własną matkę. Usłyszał zarzuty-kronika policyjna

Trzymiesięczny areszt zastosował w poniedziałek sąd wobec 39-latka ze Staszowa podejrzanego o zabójstwo swojej matki. Kilkukrotnie ugodził kobietę nożem. Usłyszał zarzut m.in. zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. Dwa dni temu media donosiły o mężczyźnie, który biega nożem po ulicach.
DarSzach / Shutterstock
Mężczyzna wieczorem biegał po ulicy z nożem
‹ wróć
Szef Prokuratury Rejonowej w Staszowie Piotr Okarski poinformował w poniedziałek PAP, że 39-latkowi przedstawiono zarzuty zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem 66— letniej matki. — Drugi związany jest ze spowodowaniem tzw. lekkich obrażeń ciała u konkubenta 66-latki — powiedział prokurator.
Rodzina zamordowanej przez ojca 10-latki zabiera głos. "Nie możemy uwierzyć w tę tragedię"
Dodał, że w poniedziałek na wniosek prokuratora sąd zastosował wobec 39-latka areszt tymczasowy na okres trzech miesięcy.
Informacja o ataku nożownika wpłynęła do służb w piątek (17 lutego) około godziny 20. Ze zgłoszenia wynikało, że na ul. Piłsudskiego w Staszowie biega mężczyzna z nożem, który miał kogoś zranić.
Dalsza część artykułu znajduje się pod materiałem wideo.
Przybyli na miejsce policjanci zatrzymali 39-letka. Okazało się, że mężczyzna wcześniej ranił nożem swoją 66-letnią matkę oraz jej konkubenta. Pokrzywdzeni trafili do szpitala. Lekarze od początku stan kobiety określali jako zagrażający życiu.
— Ustaliliśmy, że została ona kilkakrotnie ugodzona nożem w okolice klatki piersiowej — relacjonowała PAP mł.asp. Joanna Szczepaniak z Komendy Powiatowej Policji w Staszowie.
Kobieta zmarła w sobotę rano w szpitalu. Sekcja zwłok ma pomóc ustalić dokładną przyczynę śmierci 66-latki. Badania mają zostać przeprowadzone we wtorek.

 
zródło: onet.pl

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz, prosimy się zalogować.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem